דף הבית
אודותינו
שירותים
פרוייקטים
בין לקוחותינו
צור קשר
English
אזור דינמי 2
אודותינו

4

אורי קופלמן

 

דוד בן ישיחברת Invent פתרונות הנדסיים 

 

חברת Invent פתרונות הנדסיים עוסקת במתן שירותי מיקור חוץ (Outsourcing) לפיתוח, תכנון ויצור של מערכות בתחום המכניקה המדויקת, האלקטרו מכניקה, האופטו מכניקה ומערכות צבאיות.


כמו כן, החברה מתמחה בתכנון מערכות בקרה ואוטומציה, שיפור וייעול מכונות יצור וביצוע של העברת רעיונות משלב העיצוב התעשייתי ליצור בפועל.

 

החברה הוקמה על ידי אורי קופלמן ודוד בן ישי, מהנדסי מכונות בעלי ניסיון של כ 20 שנה . בין שאר תחומי התמחותו שימש דוד בן ישי גם כיועץ הנדסי במחלקת עיצוב מוצר בבצלאל - האקדמיה לאומנות ועיצוב.

 

חברת Invent פתרונות הנדסיים עוסקת במתן פתרונות הנדסיים כוללים ללקוחות מהתעשיות השונות החל מייעוץ בשלב הרעיון עבור הגדרת מפרטים למוצר, ביצוע תכנון, העברה מפיתוח לייצור ועד לאספקה של מוצרים בסדרות.

 

ניסיונם הרב של קברניטי החברה במגוון רחב של פרויקטים בתעשיות השונות הביא אותם ליכולת להבין, לתכנן וליישם פתרונות הנדסיים בגישה אחרת , פתרונות לא שגרתיים בשילוב מטודיקות תכנון ויצור מתחומים שונים החוסכים זמן ועלות.

 

לקוחות החברה נהנים משירות אישי לכל אורך שלבי הפרויקט, תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים ומפרט.

 

לרשות לקוחותיה מעמידה החברה שיתופי פעולה עם קבלני משנה בתחומים כגון: הנעה ובקרה, יצרני עיבוד שבבי, פח, פלסטיקה ודיגום מהיר המאפשר לחברת Invent לספק פתרונות הנדסיים כוללים.

 

ייחודה של חברת Invent פתרונות הנדסיים הוא ביצירת פתרונות בחשיבה אחרת, מחוץ לקופסה ולכן זוהי הסיבה שלקוחותיה חוזרים לפרויקטים נוספים.